INSTRUKCJA


e-rejestracja

⇒ do Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta 

Instrukcja dla użytkowników Elektronicznej Rejestracji Pacjenta

Serdecznie zachęcamy do korzystania z możliwości rejestracji na wizyty lekarskie za pośrednictwem Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta.

Dzięki temu nowoczesnemu i funkcjonalnemu rozwiązaniu mogą Państwo zarejestrować się na wizytę do lekarza, zmienić jej termin, a także ją odwołać,  nie wychodząc z domu.
System automatycznie potwierdzi dokonanie rejestracji na wizytę wysyłając e-mail, a dzień przed planowaną wizytą otrzymacie Państwo przypomnienie sms-em (opcja).

Korzystanie z Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta jest bezpłatne, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Aplikacja dostępna jest także z urządzeń mobilnych.

 

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. W celu zarejestrowania się do lekarza należy założyć indywidualne konto w systemie

Ważne: Każdy pacjent musi posiadać własne konto z indywidualnym adresem mailowym.
Oznacza to, że jeśli chcą Państwo zarejestrować dziecko do lekarza przez internet musi ono posiadać własną skrzynkę mailową. Ze względu na obowiązujące przepisy, w szczególności dotyczące ochrony danych medycznych, jesteśmy obligowani do zapewnienia maksymalnej ochrony danych osobowych naszych Pacjentów niezależnie od ich wieku. Z powyższych względów bezpieczeństwa nie dopuszcza się możliwości przesyłania informacji wrażliwych różnych Pacjentów (w tym także dotyczących rejestracji na wizyty lekarskie dzieci) na jeden adres mailowy – można dokonać automatycznego przekierowania poczty z kont dzieci na skrzynkę pocztową rodzica.

 

Jednocześnie informujemy, iż możliwość rejestracji internetowej jest udogodnieniem dla Pacjentów, wprowadzonym przez naszą Przychodnię i nie jest obowiązkowa.

Zawsze pacjent ma możliwość korzystania z rejestracji telefonicznej lub osobiście w rejestracji.

 

2. Po założeniu konta na podany adres e-mail zostanie wysłany mail z potwierdzeniem i danymi do logowania (login i hasło).

3. Podczas pierwszego logowania należy użyć loginu i hasła wysłanego w mailu potwierdzającym założenie konta. Po zalogowaniu się Pacjent zostanie poproszony o zmianę hasła na własne.

4. Po zalogowaniu się do konta można umówić się na wizytę do lekarza.

  •  należy kliknąć Rejestracja,
  • wybrać z listy Poradnię,
  • a następnie termin wizyty wraz z lekarzem.
  • Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane na maila.

5. W zakładce Wizyty planowane będzie widoczna umówiona wizyta. Można ją odwołać lub zmienić jej termin.

Zapraszamy do korzystania z Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta i założenia konta.

 Zachęcamy Pacjentów do rejestrowania się do lekarzy zgodnie ze złożoną deklaracją

 

e-rejestracja

⇒ do Portalu Elektronicznej Rejestracji Pacjenta